KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14045379
nr 1404 5379
Bertil Norén
(1889-1934), Sverige
Blandteknik, Signerad, 42x57 cm, yttermått inklusive ram: 62x75 cm
Bertil R:son Norén, född 1889, död 1934, svensk målare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:52:25
21/6 18:47:25